O nás

Gabži a Vinet.CZ

Naše chovatelská stanice Mainských mývalích koček Gabži a Vinet.CZ vyniká svým přirozeným a otevřeným přístupem k těmto nádherným „něžným obrům“ jak se jim také někdy říká. Chovatelství se věnujeme s nebývalou láskou a péčí.

V Gabži a Vinet.CZ mají naše Mainské mývalí kočky prémiovou stravu. Krmíme syrovým masem od řezníka a značkovými krmivy. Například granule Josera, Purina, Royal Canin, Purizon, N&D granule.

Naši mazlíčci mají volný přístup do voliéry, kde mohou svobodně skotačit i lenošit. Pro naše koťata preferujeme zabezpečení oken a balkonů sítěmi nebo voliéru. Nikdy ne na volno ven! Všechny naše chovné kočky kocouři mají genetické testy negativní!

Koťata na mazlíčka do nových domovů odcházejí kastrované, čipované, odčervené, očkované a socializované! Koťátka jsou zvyklá na děti a malé psy.

Naše chovatelská stanice má tradici od roku 2015 kdy se naše nadšení pro Mainské mývalí kočky a kocoury začalo projevovat naplno. 

V případě zájmu o koťátko, napište o které máte zájem a zároveň něco o sobě a v jakých podmínkách, by kotě žilo. Zda jste chovatel nebo mazlíčkář.

×